Çavuşbaşıspor yeniden Yaşar Şahin dedi

Çavuşbaşıspor yeniden Yaşar Şahin dedi

Beykoz Çavuşbaşıspor Olağan Genel Kurulu geniş bir katılım ile gerçekleşti.

Çavuşbaşıspor Olağan Genel Kurulu geniş bir katılım ile gerçekleşti. Kulüp üyelerinin yoğun bir ilgi gösterdiği kongrede mevcut Başkan Yaşa Şahin ve yönetimi üyelerden gelen büyük bir destek ile tekrar Çavuşbaşıspor'u yönetmeye layık görüldü.

Çavuşbaşı Kasrı'nda gerçekleştirilen Çavuşbaşıspor olağan kongresine ilgi büyük oldu. İki yüzün üzerinde üyenin katılımı ile gerçekleştirilen kongrede başka aday çıkmayınca açık oylama gerçekleştirildi. Açık oylamada salonda bulunanlar tamamının evetini alan Başkan Şahin ve yönetimi üç yıl daha Çavuşbaşıspor'u yönetmeye layık görüldü.

Kongrede üyelere teşekkür konuşması yapan Başkan Şahin, Federasyon tarafından maçlara dahi çıkamama sorunu ile karşılaşan Çavuşbaşıspor'un bugün tesisleşme ve mali yapıdan parmakla gösterilecek bir kulüp konumuna geldiğini belirtti. Önceliklerinin gençlere en güzel ortamlarda spor yapma imkanını oluşturmak olduğunu belirten Başkan Şahin, hedeflerinin tesisleşmesini tamamlamış bir Çavuşbaşı ve farklı kategorilerde de gençlere spor yapabilme imkanı oluşturan bir Çavuşbaşı olduğunu söyledi.

Çavuşbaşıspor Yönetimi Şu İsimlerden Oluştu

Başkan Yaşar Şahin

Yönetim Kurulu Asil Üye:

Ali İhsan Ayar, Bahri Satır, Hakan Zengin, Murat Gedik, Recep Yavuz, Nadir Öztürk, İbrahim Öztürk, Fatih Dilmaç, Ercan Sarı

Yönetim Kurulu Yedek Üye:

Metin Kılıç, H. İbrahim Dilmaç, Enver Keşap, Ali Yavuz, Fazlı Kaya, Kemal Dilek, Kenan Kantar, İhsan Özdemir, Hasan Türkgenç, Seçkin Çakır

Denetleme Kurulu Asil Üye: Hüseyin Öztürk, A.İhsan Mengir, Rahmi Kantar

Denetleme Kurulu Yedek Üye: Zekeriya Uzun, Kadir Yavuz, Ahmet Yavuz

 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.