Ptt Bank Riva'da hizmete başladı

Ptt Bank Riva'da hizmete başladı

Beykoz Riva Mahallesi'nde hizmete giren Ptt Bank Şubesi'nde vatandaşlara posta, banka ve lojistik olarak birçok hizmet verilecek.

Ptt Bank Riva Mahallesi'nde hizmete başladı. Riva'ya yakın mahallelere de hizmet verecek şubede vatandaşlara posta, banka ve lojistik olarak birçok hizmet verilecek.

Riva Muhtarlığı ile Riva Kültür ve Eğitim Derneği'nin öncülüğünde yapılan bir senelik çalışmanın sonucunda birçok sivil toplum örgütünün de verdiği destek ile Ptt Bank Riva Şubesi bugün (Pazartesi) itibariyle hizmete açıldı.

Riva Muhtarı Mevlüt Eren yapmış olduğu açıklamada; “Tüm engellemelere rağmen Riva Mahallesi'nin hızlı nüfus artışı ve komşu mahallelerin de ihtiyaç duymasından dolayı şubemizi açtık. En başta muhtarlığın Riva Kültür ve Eğitim Derneği Genel Sekreteeri Mehmet Akif Delipoyraz'a teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.