CHP Beykoz ve Saadet Partisi 'Hayır'da el mi sıkıştı?

CHP Beykoz ve Saadet Partisi 'Hayır'da el mi sıkıştı?

CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz'ı ziyaret etti.

TBMM'de kabul edilen partili Cumhurbaşkanlığını öngören Anayasa değişikliği için gözler referandum tarihine çevrilirken çeşitli gerekçeleriyle düzenlemeye ‘Hayır' diyen CHP ve Saadet Partisi'nin Beykoz temsilcileri bir araya geldi.

Anayasa değişikliği ile ilgili meclis çalışmalarının tamamlanması ve referandumun kesinleşmesinin ardından Beykoz'da siyasi partiler arasındaki ziyaretler de başladı. CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan hem genel hem de yerel gündemi değerlendirmek üzere Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz'ı ziyaret etti.

CHP Beykoz İlçe Başkanı Sayın Mahir Taştan yapmış olduğu açıklamada “Yeni Anayasa ile ilgili görüştük. Ortak fikrimiz ‘Hayır' demek. Söz konusu vatansa gerisi teferruattır. Yakında düzenleyeceğimiz basın toplantısı ile detaylı bilgiyi kamuoyu ile paylaşacağız” ifadesini kullandı.

Saadet Partisi İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz da yapmış olduğu kısa açıklamada “Biz teşkilat silsilesi ile hareket ediyoruz. Mahir beyin ziyaretinde gündeme getirdiği konuları il başkanlığımız ve Genel Merkez ile istişare edeceğiz. Görüşmede Mahir beye değişiklik teklifine şu haliyle Hayır dediğimizi ve gerekçelerini söyledik. Birlikte hareket etme konusunda da Genel Merkez'in talimatı ile hareket edeceğimizi belirttik.'  dedi.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.