Yücel Çelikbilek ağabey sen de var mısın?

Yücel Çelikbilek ağabey sen de var mısın?

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can sosyal medya hesabı twitter üzerinden Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'e ‘sende varmısın?' diye sordu.

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, anayasa değişikliği referandumuna ilişkin sosyal medya üzerinden 'Güçlü Türkiye için evet' kampanyası başlatmıştı. Dilmen'in çağrı yaptığı Arda Turan da yayınladığını video ile 'evet' demiş, Arda'nın ardından Burak Yılmaz da kampanyaya destek olmuştu.

Kampanyaya Anadolu Yakası Belediye Başkanları da yayınladıkları video ile destek oldu. Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can sosyal medya hesabı twitter üzerinden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'e ‘sende varmısın?' çağrısı yaptı.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can sosyal medya hesabı twitter üzerinde yayınladığı videoda “Güçlü ve istikrarlı bir Türkiye için bende ‘Evet' diyorum. Siz Beykoz'un çok değerli Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ağabey sende ‘Evet' diyormusun?” ifadelerini kullandı.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in cevabı merakla bekleniyor.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.