Başkan Yücel Çelikbilek 'Ben de varım' dedi

Başkan Yücel Çelikbilek 'Ben de varım' dedi

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can'ın çağrısını yanıtladı.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, başkanlık sistemini de içeren anayasa referandumu için sosyal medyadan başlatılan Güçlü bir Türkiye için “EVET' kampanyasına katılarak Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can'ın çağrısını 'Evet' olarak yanıtladı.

Son günlerde sosyal medyada hızla yayılan  'Ben de varım' kampanyasına destek çığ gibi büyüyor. Sanat ve siyaset dünyasından birçok isim paylaştıkları video ile kampanyaya destek oluyor. 

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de Başkan Hasan Can'ın çağrısına twitter'dan yayınladığı videoyla 'Bugün yeni bir güne uyandık. Geleceğin büyük Türkiye'si için 80 milyon insan gibi bende Cumhurbaşkanlığı Sistemi'ne Evet diyorum. Değerli kardeşlerimi de bu kampanyaya katılmaya ve Evet demeye davet ediyorum. Bu mesajı gönderen Ümraniye Belediye Başkanına teşekkür ederek Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu kardeşimi bu kampanyaya katılmaya davet ediyorum. Bütün gücümüzle, varlığımızla Türkiye'nin geleceği için bütün halkımızı Cumhurbaşkanlığı Sistemi'ne Evet demeye davet ediyorum.” dedi.

Başkan Çelikbilek kampanyaya Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu'nu davet etti. 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.