Başkan Çelikbilek halkla buluşuyor.. Hasbihal ediyor

Başkan Çelikbilek halkla buluşuyor.. Hasbihal ediyor

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek halka yönelik istişare toplantıları, mahalle ve dernek ziyaretleriyle toplumun farklı kesimleriyle bir araya geliyor.

Halka yönelik İstişare toplantıları, esnaf ziyaretleri, gençlik buluşmaları, mahalle ve dernek ziyaretleriyle toplumun farklı kesimleriyle buluşan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek cami ziyaretlerinde de Beykozlularla hasbihal ediyor.  

Her platformda ilçe sakinleriyle bir araya gelen Başkan Çelikbilek, her gün ilçedeki farklı bir camide öğle ve ikindi namazlarında vatandaşlarla buluşarak, camii çıkışı istek, öneri ve hizmet taleplerini dinliyor.

Başkan yardımcıları da programlara iştirak ederek vatandaşlarla bir araya geliyor ve sohbet ediyor.

Daha önce ‘Sabah Namazı Buluşmaları' programlarında vatandaşla hasbihal eden, Hanımlarla ‘Mahalleler Buluşuyor, Hanımlar Konuşuyor' adlı programda, Gençlik Buluşmaları'nda ise gençlerle bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunan Başkan Çelikbilek ve beraberindeki heyet, camii çıkışı vatandaşla buluşmaya devam edecek.

Görüşmelerde yapılan hizmetler vatandaşla birebir paylaşılırken, onlardan gelen talepler dinlenerek çözüm önerileri sunulacak.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.