Beykoz Belediyesi muhtarların yazıcısını yeniledi

Beykoz Belediyesi muhtarların yazıcısını yeniledi

Beykoz Belediyesi ilçedeki 45 muhtarlığın yazıcılarını yeniledi. 

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, başkan yardımcıları, birim müdürleri ve ilçedeki muhtarların katılımıyla düzenlenen  programla yazıcılar muhtarlara teslim edildi. 

Beykoz Belediyesi, ilçedeki hizmetlerin daha hızlı ve etkin çözümü için muhtarlara desteğini sürdürüyor. Aylık olarak her muhtarlığa ödenek veren ve geçen yıl bilgisayarlarını yenileyen Beykoz Belediyesi her muhtarlığa yazıcı hediye etti.

Başkan Çelikbilek: “Beykoz'un geleceğine ümitle bakıyoruz”

Muhtarların, vatandaşların işlerini daha hızlı çözmelerini hedeflediklerini belirten Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: “Anadolu Yakası'nda en çok muhtarı olan 2. Belediyeyiz.  Beykoz'un geleceğine ümitle bakıyoruz. Bu nedenle muhtarlarımızla birlikte çalışıyor, birlikte başarıyoruz. Beykoz Belediyesi olarak gelişen teknolojiye ve yeniliklere ayak uydururken, muhtarlarımızın da bu ihtiyacını karşılamamız gerekiyordu. Muhtarlarımıza hizmet gayretleri  dolayısıyla teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.  

Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Hüsnü Kolcu ise tüm muhtarlar adına Başkan Çelikbilek'e teşekkür etti.  

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.