Mehmet Hoca'nın sağlık durumu iyiye gidiyor

Mehmet Hoca'nın sağlık durumu iyiye gidiyor

Eğitim Bir-Sen Beykoz Temsilcisi, Güzelcehisar İlkokulu Müdürü Mehmet Bakır Sarımurat kalp krizi geçirdi.

Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim Bir-Sen) Beykoz Temsilcisi olan Güzelcehisar İlkokulu Müdürü Mehmet Bakır Sarımurat kalp krizi geçirdiği öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre rahatsızlanan Okul Müdürü Mehmet Bakır Sarımurat çağrılan ambulansla acil olarak Dr.Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Ambulansta  kalbinin durduğunu tespit edilen Sarımurat'ın elektro şok tedavisi ile tekrar hayata döndürülerek Dr.Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındığı öğrenildi.

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay hastaneye giderek Mehmet Bakır Sarımurat'ın sağlık durumu hakkında bilgi aldı.Sağlık durumu iyiye giden Sarımurat'ın kendine geldiği ve konuştuğu belirtildi.

Erol Ermiş; Bilinci açık olup durumu stabil

Sarımurat'ın durumuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Eğitim Bir Sen İstanbul 3 No'lu Şube Başkanı Erol Ermiş de; 'Sendikamızın Beykoz İlçe Başkanımız Siyami Ersek'te yoğun bakımda kontrol altındadır. Bilinci açık olup durumu stabildir. Başkanımıza geçmiş olsun diyor, acil şifalar diliyoruz. Dualarınızı eksik etmeyin.' ifadelerini kullandı. 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.