Başkan Çelikbilek referandum turuna Samsun'dan başladı

Başkan Çelikbilek referandum turuna Samsun'dan başladı

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Kastamonulular Derneği (KAS-DER) Beykoz Şubesi ve Beykoz Samsunlular Derneği'ni ziyaret etti.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, ilçede faaliyet gösteren yöre derneklerini sık sık ziyaret ederek dernek başkanlarından faaliyetleriyle ilgili bilgi alıyor, ilçeye dair hizmetleri paylaşıyor, öneri ve talepleri dinliyor.

Başkan Yücel Çelikbilek, ekip arkadaşlarıyla birlikte başladığı dernek ziyaretlerinin ilkini KAS-DER Beykoz Şubesi ve Beykoz Samsunlular Derneği'ne yaptı.

Dernek Başkanları Ömer Altun ve Süleyman Çalık ile yönetim kurulları ve dernek üyelerinin hazır bulunduğu ziyaretlerde Başkan Çelikbilek'e yardımcıları Salim Öztürk, Mahmut Gülbasar, Tacettin Aksu ve Yakup Özbek eşlik etti.

Milletimiz en doğru kararı verecek

Başkan Çelikbilek ziyareti sırasında ülkenin gündemi olan referanduma da değindi. “Milletimizin yarınlarını güven ve istikrarla geçireceği, huzurun teminatı, hak ettiği güzel sisteme kendi karar verecektir” diyen Başkan Çelikbilek, Beykozlu derneklerin üyelerinin ve toplumu temsil eden STK'ların temsilcilerinin, vatandaşlık görevlerini yapacağına inandığını belirtti.

Başkan Çelikbilek dernek üyelerini dinleyerek, belediye hizmetlerine ilişkin beklentileriyle ilgili notlar aldı. 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.