DİSK'in 'Hayır' kararına Beykozlu üyeler ne diyecek

DİSK'in 'Hayır' kararına Beykozlu üyeler ne diyecek

Beykoz Belediyesi işçilerinin bağlı bulunduğu yetkili sendika DİSK, anayasa değişikliği referandumunda 'Hayır' oyu vereceğini açıkladı.

Beykoz Belediyesi işçilerinin bağlı bulunduğu yetkili sendika, DİSK'in 50. kuruluş yıl dönümü, CHP'li Şişli Belediyesi'nin Kültür Merkezi'nde düzenlenen etkinlikle kutlandı. CHP'li ve HDP'li vekillerin de yoğun bir katılım gösterdiği etkinlikte, referandum için ‘Hayır' sloganları yükseldi.

Başkan Çelikbilek ne yapacak

AK Partili Beykoz Belediyesi bünyesinde çalışan yaklaşık 160 işçinin neredeyse tamamının üye olduğu DİSK, anayasa değişikliği referandumunda 'Hayır' oyu vereceğini açıkladı.

STK ve esnaf ziyaretleri ile 16 Nisan'da yapılacak referandumda “Evet” oyu isteyen Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in, 'Hayır' oyu vereceğini açıklayan DİSK'in Beykozlu üyelerini de ziyaret edip etmeyeceği merak ediliyor.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.