Beykozlu Rizeliler ve Batumlulara ziyaret

Beykozlu Rizeliler ve Batumlulara ziyaret

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz Rizeliler Derneği ve Beykoz Batum Havalisi Derneği'ni ziyaret etti.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz Rizeliler Derneği ve Beykoz Batum Havalisi Derneği'ni ziyaret ederek dernek yöneticileri ve üyeleriyle bir araya geldi.

İlçedeki yöre dernekleri ve sivil toplum örgütleriyle her platformda bir araya gelen ilçeye dair görüş alışverişinde bulunan Başkan Yücel Çelikbilek, Beykoz Rizeliler Derneği ve Beykoz Batum Havalisi Derneği'ni ziyaret etti.  

Dernek başkanları, yönetim kurulu ve dernek üyelerinin hazır bulunduğu ziyarete, Belediye Başkan Yardımcıları Salim Öztürk, Tacettin Aksu ve  Yakup Özbek de eşlik etti.  Samimi bir ortamda gerçekleşen sohbette ilçeye ve ülke gündemine dair konulara değinildi. 

Halkımız hükümetini kendisi kuracak

Başkan Çelikbilek ziyaretinde referanduma da değinerek: “Halkımız, hükümetini kendisi kuracak. Seçtiği Cumhurbaşkanının Hükümeti kuracağını bilecek. Milletvekillerinin görevi yalnızca yasama olacak. Türkiye onurlu bir döneme girecek. Halkımız inanıyorum ki önüne gelen bu fırsatı asla geri çevirmeyecek” diye konuştu.

Başkan Çelikbilek dernek üyelerini dinleyerek, belediye hizmetlerine ilişkin beklentileriyle ilgili notlar da aldı. Beykoz Batum Havalisi Derneği ve Beykoz Rizeliler Dernek Yönetimi, ziyaret ve desteklerinden dolayı Başkan Çelikbilek'e bir plaket takdim etti. 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.