Halisdemir kardeşleri duygulandıran Beykoz ziyareti

Halisdemir kardeşleri duygulandıran Beykoz ziyareti

15 Temmuz'un kahraman şehidi Ömer Halisdemir'in kardeşleri Emel Yeşildal ve Savaş Halisdemir, Beykoz'da ağabeylerinin adı verilen okulu ziyaret etti.

FETÖ'nün darbe girişimi gecesi darbeci General Semih Terzi'yi vurduktan sonra şehit edilen kahraman Astsubay Ömer Halisdemir'in kardeşleri Emel Yeşildal ve Savaş Halisdemir, Beykoz'da ağabeylerinin adı verilen okulu ziyaret etti.

Okuldaki ziyaretin ardından kahramanın kardeşlerini, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı makamında ağırladı. Halisdemir Kardeşler, buradaki ‘15 Temmuz Şehitler Köşesi'nde gazi ve şehit aileleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yine Ömer Halisdemir anısına Beykoz İlçe Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kurumlar arası Bowling Turnuvası'na da katılan kardeşlere Ahmet Katırcı ile İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Bülent Küçük birer madalya takdim etti.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.