Beykoz'un 2017 hedefleri anlatıldı

Beykoz'un 2017 hedefleri anlatıldı

Beykoz Belediyesi bir yıllık yatırım, hizmet ve çalışmaların görüşüldüğü yılsonu değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi.

Beykoz Belediyesi bir yıllık yatırım, hizmet ve çalışmaların görüşüldüğü yılsonu değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi. 2016 yılının kapsamlı bir değerlendirmesinin yapıldığı toplantıda 2017 yılının yol haritası da belirlendi.

Kavacık Eurasia Limak Otel'de düzenlenen toplantıya Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Başkan yardımcıları, birim müdürleri, meclis üyeleri ve danışmanlar katıldı. Programda AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman da davetliler arasında yer aldı.

Sunumlarla faaliyetlerin aktarıldığı toplantıda bir yıllık çalışmalar masaya yatırıldı, tamamlanan çalışmaların kapsamlı bir değerlendirmesi yapıldı.

Toplantının son bölümünde de 2017 yılı hedefleri ve yatırımları hakkında katılımcılara bilgi verildi.  

Başkan Çelikbilek: “2017 yılı 2016'nın tamamlayıcısı olacak”

Toplantıda konuşan Başkan Yücel Çelikbilek: “İnsanlar yaşadıkları yerin değişimini hemen fark edemiyorlar.  Beykoz'u nerelerden aldık nerelere getirdik. Ancak dışarıdan bakanlar bu değişimi fark edebiliyor. Onlar duydukları zaman farkına varıyorlar. Ama Beykoz'da yaşayan insanlar hemen fark edemiyor. Şu anda burada olmamızın bir sebebi olan 15 Temmuz'dur. 15 Temmuz'u bizler hiçbir zaman unutmadık ve unutmamak için çaba sarf edeceğiz. Her etkinlikte bunu hatırlatacağız. Toplumlar başlarına gelen kötü olayları unuturlarsa tekrar yaşamak zorunda kalabilirler.” dedi.  

Başkan Çelikbilek sözlerinin devamında: “Beykoz'a hizmet sabır ister, ciddi gayret ve emek ister. İlçe sakinlerimizin daha huzurlu ve mutlu yaşadığı bir ilçe için başlattığımız çalışmaların hepsi gayretlerimiz neticesinde farklı kurumlarda belirli bir aşamaya geldi. İlçemiz için tasarladığımız çalışmaların hepsini inşallah gayretle ve çalışarak bitireceğiz. Bugüne kadar yapamayacağımız işlerden söz etmedik. Halkımızla paylaştığımız hizmet ve geliştirdiğimiz işlerin tamamını bitireceğiz. Beykoz'a hizmet iddiamızı ve gayretimizi sürdüreceğiz. 2017 yılı geçen senenin tamamlayıcısı olacak. Belediye hizmetlerinde bana omuz veren tüm başkan yardımcılarımıza,  meclis üyelerimize, danışmanlarımıza, müdürlerimize ve personelime teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu. 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.