Beykoz esnafı 'Evet ile güçlü Türkiye' dedi

Beykoz esnafı 'Evet ile güçlü Türkiye' dedi

AK Parti'nin, 16 Nisan referandumu için hazırlattığı ‘Evet ile güçlü Türkiye' şarkısında Beykoz esnafı yer aldı.

AK Parti'nin 16 Nisan referandum kampanyası için hazırlattığı ‘Evet ile güçlü Türkiye' şarkısının klibinde Beykozlu esnaflar da yer aldı. 

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi halk oylaması tanıtım kampanyasının detayları haftasonu Ankara Arena Spor Salonu'nda açıklandı. Programda ayrıca ‘Evet diyoruz', ‘Milyonlarca evet' ve ‘Evet ile güçlü Türkiye' şarkıları olmak üzere toplamda 3 şarkı kamuoyuna tanıtıldı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı'nın katkıları ile ‘Evet ile güçlü Türkiye' şarkısının klibinde Beykoz'un farklı mahallelerinde esnaflık yapan tanıdık yüzler vardı. Klipte yer alan  manav, terzi, balıkçı, çaycı ve oto tamircisi gibi yüzler  Beykoz esnafından seçildi.

Beykoz esnafının da el ele vererek, birlik, beraberlik, kardeşlikle 'Güçlü bir Türkiye için EVET' mesajı verdiği şarkının sözleri ise şöyle;

'Biz biriz diriyiz, biz beraber kardeşiz, 
Hep birlikte verelim el ele, 
Evet ile güçlü Türkiye. 
Ekmeğim aşımsın benim, 
Toprağım suyum benim, 
Benim ocağım, umudum, 
Yarınım, canım ülkem, güzel vatanım. 
Tek millet ve tek bayrak için, 
Tek devlet ve tek vatan için 
Hep birlikte verelim el ele, 
Evet ile güçlü Türkiye
'

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.