AK Parti Beykoz'da Cumartesi büyük buluşma

AK Parti Beykoz'da Cumartesi büyük buluşma

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, referandum kampanyasının startını düzenleyecekleri ‘Büyük Buluşma' programı ile veriyor.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması Programı” düzenliyor. 04 Mart Cumartesi günü saat 19.00'da R. Şahin Köktürk Spor Kompleksi'nde düzenleyecekleri ‘Büyük Buluşma' programı ile kuruluşundan bu yana teşkilatta görev yapan bir çok isme davet gönderiliyor.

AK Parti Genel Merkez tarafında geçtiğimiz hafta Ankara'da verilen referandum startının ardından  Beykoz İlçe Başkanlığı da bakanların ve milletvekillerin katılımıyla büyük bir buluşma programı hazırlıyor. Yeni bir başlangıç için Cumartesi günü ‘Bismillah' diyecek olan AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından yarının güçlü Türkiye'sini kurma yolunda ilk adımın atılacağı ifade edildi.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.