CHP Beykoz 'Hayır' için kapı kapı geziyor

CHP Beykoz 'Hayır' için kapı kapı geziyor

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı, 16 Nisan'da yapılacak olan referandum öncesi 'Hayır' çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz İlçe Başkanlığı, 16 Nisan'da yapılacak olan referandum öncesi 'Hayır' kampanyasını aralıksız devam ettiriyor. Mahalle mahalle, sokak sokak, kapı kapı dolaşarak özellikle kararsız ve anayasa değişikliğinin ne olduğu konusunda bilgi sahibi olmayan seçmene ulaşmayı hedeflediklerini belirten İlçe Başkanı Mahir Taştan çalışmalara hız verdiklerini söyledi.

Vatandaşın doğru bilgilenmesi şart

Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve partililerin dışında birçok vatandaşın da çalışmalara katılarak sokaklarda broşür dağıttığını ifade eden Taştan, vatandaşa referandum öncesinde neden ‘Hayır'ı tercih etmeleri gerektiğini anlattıklarını söyleyerek, “Bu halk oylamasının ülkenin kaderini belirleyecek bir seçim olması nedeniyle insanların doğru bilgilenmesi şarttır.” dedi. 

Oldu bittiye getirilmesin

Vatandaştan olumlu tepkiler aldıklarını ifade eden Mahir Taştan 'Geleceğimizi, ülkemizi ilgilendiren bu değişikliğin 'oldu bittiye' getirilmesini istemiyoruz. Amacımız, insanların neden 'hayır' demesi gerektiğini anlaması, 'evet' diyen vatandaşlarımızın ise bu sistem değişikliğinin ne gibi olumsuzluklar getireceğini bilmesidir.' ifadelerini kullandı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.