Yusuf Kesici: Neden randevu verilmiyor?

Yusuf Kesici: Neden randevu verilmiyor?

Kavacık Muhtarı ve Kavacık Spor Kulübü Başkanı  Yusuf Kesici basın açıklaması yayımladı.

Beykoz Kavacık Mahallesi Muhtarı ve Kavacık Spor Kulübü Başkanı  Yusuf Kesici, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı yorum ile ilgili basın açıklaması yayımladı. Yusuf Kesici'nin yayımladığı basın açıklaması şu şekilde;

SAYGIDEĞER BEYKOZ KAMUOYUNA DUYURULUR..!

Beykoz Belediye Başkanı Sayın Yücel ÇELİKBİLEK‘in facebook sayfasından paylaşmış olduğu bir fotoğrafın altına yapmış olduğum yorum; Beykoz yerel basını tarafından haber yapılarak sosyal medya hesabından paylaşılmıştır. Daha sonra bu haber vatandaşlar tarafından onlarca defa paylaşılıp yüzlerce yorum almıştır. Yapılan bu haber ve yorumların tamamen benim kontrolümün dışında geliştiğinin bilinmesini isterim.

Değerli Basın Mensubu Arkadaşlar..!

Bilindiği üzere ülkemiz bir referandum ve seçim sürecine girmiş bulunmaktadır. Bu referandum sürecinde mahallem ve Beykoz seçmeninin kafasında oluşacak soru işaretlerini ortadan kaldırmak için bu beyanı vermek gereği duydum.

Altını çizerek belirtiyorum ki benim partiler ile ya da Hükümet ile herhangi bir sorunum yoktur. Benim, Beykoz Belediye Başkanı Sayın Yücel ÇELİKBİLEK ile de herhangi bir şahsi sorunum da  yoktur. Kendisi kişisel husumetlerini kurumsal işlere karıştırarak iki aydır şahsıma randevu vermemektedir. Bu randevu taleplerimi Beykoz'un en büyük mahallesinin muhtarı ve Kavacık Spor Kulübü Başkanı olarak defalarca talep etmiş olmama rağmen sonuçsuz kalmış, gerek Özel Kaleminden ve şahsından telefon ve mesaj yolu ile görüşme isteğim reddedilmiştir.

Seçmenlerime, mahalle halkıma ve spor kulübümüze karşı sorumluluk ve görevlerim dolayısıyla istenen bu randevuların sonuçsuz kalmasının sebebini kendisinin açıklamasını istiyorum.

Sayın Cumhurbaşkanımızın düzenlediği muhtarlar toplantısına katıldığımızda bizlere ısrarla beyan ettiği husus şudur:

“Muhtarlarım! Ben Recep Tayyip ERDOĞAN nasılsa sizler de aynısınız. Türkiye'nin neresinde olursanız olun, ister on oyunuz, isterse on bin oyunuz olsun fark etmez. Belediye Başkanlarını, Valileri, Kaymakamları sizler çalıştıracaksınız. Benim hiçbir muhtarım Vali, Kaymakam ya da Belediye Başkanının kapısında beklemeyecektir. Derhal içeri girip işlerini halledecektir.”

Ama maalesef Kavacık Muhtarı olarak ben iki aydır randevu alamıyorum ve bunu asla kabul etmiyorum. Özellikle üzerine basarak belirtiyorum ki; bu açıklamayı yapmamdan dolayı geri adım attığım düşünülmesin.

 Benimle görüşülüp mahallemin ve spor kulübünün sorunları konuşulup giderilmezse; yapılması gereken projeler, sunulacak hizmetler, çözüm bekleyen sorunlar yarım kalacaktır. Bütün bu olumsuzlukların müsebbibi randevu talebimize karşılık vermeyen Beykoz Belediye Başkanı Sayın Yücel ÇELİKBİLEK olacaktır!

Takdir Saygıdeğer Kamuoyunundur…

Saygılarımla…

04.03.2017

Yusuf KESİCİ

Kavacık Mahallesi Muhtarı

Kavacık Spor Kulübü Başkanı

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.