Çıkan haberler kulübümüzü derinden üzmüştür!

Çıkan haberler kulübümüzü derinden üzmüştür!

Kavacık Muhtarı Yusuf Kesici'nin Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'e yönelik eleştirileri üzerine kulüp yönetiminden açıklama yapıldı.

Beykoz Kavacık Mahalle Muhtarı Yusuf Kesici'nin, sosyal medya üzerinden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'e yapmış olduğu eleştiriler üzerine Kavacık Spor Kulübü'nün bazı yönetim kurulu üyeleri tarafından açıklama yapıldı. Yusuf Kesici, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı yorum ile ilgili basın açıklaması yayımlamıştı.

Kavacık Spor Kulübü'nün bazı yönetim kurulu üyeleri tarafından imzalanarak gönderilen basın açıklaması şu şekilde;

Beykoz ve Kavacık kamuoyuna duyuru;

Yerel basınımızda yer alan, Beykoz Belediye Başkanımız Sayın Yücel Çelikbilek ve kulübümüzün adı ile yayınlanan haberler Kavacık Spor Kulübümüzü derinden üzmüş ve rahatsız etmiştir.

Kavacık Spor Kulübümüzün amacı Beykoz'un çocuklarına hizmet etmek ve başarılı sporcular yetiştirip Türk sporuna katkı sunmaktır. Bünyesinde yaklaşık 600 kız/erkek sporcu bulunan kulübümüzün adının çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitiminin dışında başka bir amaçla anılması Kavacık Spor Kuiübü'nün onaylamadığı bir durumdur.

Kavacık Spor Kulübü Yönetimi olarak Beykoz Belediye Başkanı Sayın Yücel Çelikbilek ve Beykoz Belediyesi ile herhangi bir husumetimiz bulunmamaktadır. Beykoz Belediye Başkanımız Sayın Yücel Çelikbilek ve Beykoz Belediyesi ailesine Kavacık Spor'a ve Beykoz gençlerine yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz.

KAVAClK SPOR KULÜBÜ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.