Beykoz'a referandum önceci sıkı markaj

Beykoz'a referandum önceci sıkı markaj

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve CHP Milletvekili Muharrem İnce referandum çalışmaları kapsamında Beykoz'a geliyor.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, 16 Nisan'da gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi referandum çalışmaları kapsamında Beykoz'a geliyor.

Muharrem İnce Cumartesi günü Beykoz'da

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi referandum çalışmaları kapsamında ilk olarak CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce Beykozlularla buluşacak. 11 Mart Cumartesi Saat 17:30'da Ortaçeşme Meydanı'nda vatandaşlarla buluşacak olan İnce ‘Neden Hayır'ı anlatacak.

İçişleri Bakanı Pazar günü Kastamonulularla buluşacak

Referandum çalışmaları kapsamında Beykoz'a gelecek olan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da 12 Mart Pazar günü Saat 13:00'da R. Şahin Koktürk Spor Salonu'nda Kastamonulularla buluşacak. Kastamonulular Derneği'nin misafiri olarak Beykoz'a gelecek olan Soylu ‘Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin Türkiye için neden önemli olduğunu ve referandumda neden 'evet' denilmesi gerektiği anlatacak.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.