Beykoz'un Kestane Balı ve Kanlıca Yoğurdu vitrine çıktı

Beykoz'un Kestane Balı ve Kanlıca Yoğurdu vitrine çıktı

Beykoz'un marka değeri olan Kestane Balı ve Kanlıca Yoğurdu Ankara'da vitrine çıktı.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlediği 'Bu Toprağın Kadınları Milli Tarım Ruhu ile Buluşuyor' etkinliğinde Beykoz'u Kestane Balı ve Kanlıca Yoğurdu temsil etti.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlediği 'Bu Toprağın Kadınları Milli Tarım Ruhu ile Buluşuyor' etkinliğine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ve Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik katıldı. Ankara Ticaret Odası Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen etkinlikte 81 ilin yöresel ürünleri sergilenerek stantlarda tanıtımı yapıldı.

Murat Ekinci: Milli Tarım projelerine katkı sağlamak görevimiz

Anadolu'nun dört bir yanından gelen 3500 çiftçi kadının katıldığı etkinlikte Beykoz; Kestane Balı, Polen, Bal Sirkesi ve Kanlıca Yoğurdu ile temsil edildi. Beykoz İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü öncülüğünde Ankara'ya gönderilen ürünler Beykozlu Arıcılar A.Yaşar Dilmaç ve Adem Özkan Yalçın'dan tedarik edildi. “Beykoz olarak ülkemizin Milli Tarım projelerine katkı sağlamak en önemli görevimizdir.” diyen Beykoz İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Murat Ekinci, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.