Beykoz Vakfı'nda Ali Zengin dönemi

Beykoz Vakfı'nda Ali Zengin dönemi

Beykoz Vakfı 12. Olağan Kongresi'nde başkanlığa Ali Zengin seçildi.

Beykoz'un kültür-sanat ve sosyal hayatında önemli çalışmalar yürüten Beykoz Vakfı'nda yapılan 12. olağan kongreyle başkanlık koltuğunu ilçenin ilk belediye başkanı olan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in Danışmanı Ali Zengin devraldı.

Vakıfta 17 yıldır başkanlık yapan Şaban Tören görevini Ali Zengin'e bıraktı.  Kongrede Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in yanı sıra belediye Başkan yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu ve yönetim kurulu üyeleri oy kullandı.

Şaban Tören: 17 yıl Beykoz Vakfı'nı başarılı şekilde yönettik!

Kongrede bir konuşma yapan Şaban Tören: “17 yıldır değerli kardeşlerimle Beykoz Vakfı'nı başarılı bir şekilde yönettik. Şunu bilmenizi isterim ki Belediye Başkanımız Yücel Çelikbilek her zaman bizlere destek vermiştir. Kendisine vakfımıza verdiği destek için çok teşekkür ediyorum. Yönetimde olmaya ve vakfın çalışmalarına katkı sunmaya devam edeceğim” dedi.

Yücel Çelikbilek: “Vakfımıza destek olmaya devam edeceğiz”

Beykoz Vakfı'na her zaman destek verdiklerini ve çalışmalarını takip ettiklerini söyleyen Başkan Çelikbilek: “Beykoz'un aktif ve üreten sivil toplum kuruluşlarından olan vakfımız çalışmalarıyla ilçemizin sosyal ve kültürel hayatına katkıda bulunmaktadır. Vakfımızı yaşatmak için biz de çalışmalarına destek olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Şaban Tören Beykoz Vakfı adına, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'e plaket vererek vakıfta görev yapan yönetim kurulu üyelerine ve çalışanlara teşekkür etti. Programın sonunda, 11. Dönem faaliyet raporu ve 2017 yılı tahmini bütçesi oylandı ardından yapılan seçimle 1. Dönem Belediye Başkanı ve Başkan Yücel Çelikbilek'in Danışmanı Ali Zengin başkan olarak seçildi. Yönetim kurulu listesinde yer alan birçok ismin ise belediye içerisinden olması ayrıca dikkat çekti. 

Başkan

Ali Zengin

Yönetim Kurulu Asil

Adem Çalışkan

Arzu Tamer

Gaye Zayıf

Erdal Öztürk

Muhammed Küçükkonuklar

Mustafa Çelikbilek

Nevin Çalışkan

Oğuzhan Kocatürk

Sinan Kavrak

Şaban Tören

Taner Mert

Yılmaz Özdemir

Zeki Paşalı

Denetim Kurulu Asil

Salim Öztürk

Nihat Mutlu

Murat Öztürk

Disiplin Kurulu Asil

Yakup Özbek

Nevzat Oral

Manolya Demirören Tekin

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.