Beykoz'un öğretmenleri masa tenisinde yarıştı

Beykoz'un öğretmenleri masa tenisinde yarıştı

Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, öğretmenler arası masa tenisi turnuvası düzenledi.

Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, Beykoz genelinde görev yapan öğretmenlerin katılımı ile masa tenisi turnuvası düzenledi. Öğretmenlerin yoğun katılımı ile dört gün boyunca kıyasıya mücadelenin yaşandığı müsabakaların final karşılaşmaları sona erdi.

Recep Şahin Köktürk Spor Salonu'nda düzenlenen ödül törenine Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Bülent Küçük ve İlçe Toplum Sağlığı Müdürü Nur Şatıroğlu ile öğretmenler katıldı.

Öğretmenler arasında birlik beraberliği ve dayanışmayı sağlamak amacıyla düzenlenen turnuvada Bayan Öğretmenler Katagorisi'nde 1'inci Ferit İnal Anadolu Lisesi Edebiyat Öğretmeni Türkan Özşahin olurken 2'inci Ferda ve Turan Takmaz Ortaokulu Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni Zeliha Çakır, 3'üncü ise Çavuşbaşı Çok Programlı Anadolu Lisesi  Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni Zuhal Yıldırım oldu.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.