Beykoz'da satranç hamlesi başladı

Beykoz'da satranç hamlesi başladı

Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, Beykoz'da satranç sporunu yaygınlaştırmak için harekete geçti.

Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, Beykoz'da satranç sporunu yaygınlaştırmak için harekete geçti. Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, ilk adım olarak Beykoz'da eğitim veren tüm okullara satranç takımları dağıttı.

Bülent Küçük: Satranç ilçemizde her geçen gün hızla yaygınlaşıyor

Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Bülent Küçük konu hakkında yapmış olduğu açıklamada; “Gençlerin ve gelecek nesillerin analitik, sosyal ve stratejik gelişimlerini sağlayan satranç branşı ilçemizde her geçen gün hızla yaygınlaşmaktadır. Bizde Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü olarak bu gelişimde bir nebze faydalı olmak için durmadan çalışmaktayız. Dağıtılan satranç takımlarını okullarımız ve öğrencilerimiz güle güle kullansın.” İfadelerini kullanarak satranç takımlarını ilçemize kazandıran Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İbrahim İlhami Koç' a teşekkür etti.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.