Beykoz'un muhtarları artık daha hızlı!

Beykoz'un muhtarları artık daha hızlı!

Beykoz'daki muhtarlarla her alanda destek veren Beykoz Belediyesi ilçedeki muhtarlara yönelik temel bilgisayar ve internet eğitimi başlattı.

Beykoz Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü tarafından 1 ay süreyle verilecek eğitimlerde temel bilgisayar bilgisinin yanı sıra Word, Excel gibi ofis programları ile vatandaş taleplerine yönelik kullanılan “Muhtar Bilgi Sistemi” uygulaması konuları yer alacak.

Bilgisayar eğitimiyle, vatandaşlık hizmetlerinde ilk başvuru adresi olan muhtarların ilçe sakinlerine interaktif ortamda daha hızlı ve etkin hizmet vermesi hedefleniyor.

İşlemler hız kazanacak 

Beykoz Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürü Murat Çabuk başlattıkları projeyle muhtarların işlemlerini elektronik ortamda daha hızlı yapabileceklerini ve bilgisayarı daha etkin ve hızlı kullanacaklarını söyledi. 

Verilen eğitimle ilçe sakinlerinin işlemlerini artık daha kısa zamanda yapacaklarını söyleyen muhtarlar, Beykoz Belediyesinin kendilerine sunduğu eğitim hizmeti için teşekkür etti.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.