AK Parti Beykoz'dan referandum öncesi büyük final

AK Parti Beykoz'dan referandum öncesi büyük final

Yeni anayasa değişikliği referandumu için aylardır hummalı bir çalışma yürüten AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, süreci büyük finalle sonlandırıyor.

Aylardır kapı kapı, sokak sokak gezerek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin önemini anlatan AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, Pazar günü yapılacak olan referandum öncesi çocukların ve halkın katılımıyla adeta şölen havasında bir final programı düzenliyor.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından seçim yasaklarının başlamasına saatler kala 15 Nisan Cumartesi günü hazırlanan final programında ilk olarak gençler Türkiye'nin birliği için ‘Evet'e pedal çevirecek, ardından Beykoz Çayırı'nda şenlik havasında adeta 17 Nisan'ın provası yapılacak.

Türkiye'nin birliği için ‘Evet'e pedal çevrilecek

Final programı ilk olarak 15 Nisan Cumartesi günü saat 10.00'da Gençlik Kolları'nın düzenlediği Bisiklet etkinliği ile başlayacak. Gençler, Ortaçeşme Meydanı'ndan başlayıp Paşabahçe Meydanı'na kadar pedal çevirecek. ‘Türkiye'nin birliği için, Evet için pedal çeviriyoruz' sloganı ile gerçekleşecek programa motorlu veya motorsuz bisikleti olan herkes davet ediliyor.

Beykoz Çayırı'nda 17 Nisan'ın provası yapılacak

Bisiklet etkinliğinin ardından saat 14:00'da Beykoz Çayırı'nda referandum çalışmalarının finali yapılacak.  Kadınlar, gençler, çocuklar başta olmak üzere Evet diyen tüm Beykoz halkının katılımı ile şenlik havasında geçecek olan programda birbirinden renkli gösterilerin olacağı ve gün içerisinde devam edeceği belirtildi.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.