Boğaz Belediyeleri Birliği'ne Beykoz'dan iki isim

Boğaz Belediyeleri Birliği'ne Beykoz'dan iki isim

İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği Encümen ve Komisyon üyeliklerine Beykoz'dan iki isim seçildi.

İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği üyeleri, 2017 Nisan ayı olağan toplantısında bir araya geldi. Birlik Encümen ve Komisyon üyelerinin yeniden seçildiği toplantıda, Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Nevzat Oral Birlik Encümen Üyeliği ile İmar ve Hukuk Komisyonu'na, Meclis Üyesi Emin Yavuz ise Bütçe Plan Komisyonu'na seçildi.

Sarıyer Belediyesinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya, İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği ve Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'ın yanı sıra birliğe üye belediyelerden çok sayıda meclis üyesi katıldı.

Fikir alışverişinde bulunuldu

Kahvaltının ardından Birlik Encümen ve Komisyon üyelerinin yeniden seçilmesiyle başlayan toplantı, 2016 yılı faaliyet raporu ve mali yılı kesin hesabının görüşülmesiyle devam etti. Toplantıda, İstanbul Boğazı kıyılarında hayata geçirilebilecek yeni projeler ve yeni yılda atılması gereken adımlar hakkında da bilgi alışverişinde bulunuldu.

2002 yılında kurulan İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği; İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Beyoğlu Belediyesi, Beşiktaş Belediyesi, Fatih Belediyesi, Sarıyer Belediyesi, Beykoz Belediyesi ve Üsküdar Belediyesi olmak üzere 7 üye belediyeden oluşuyor.

ENCÜMEN VE KOMİSYON ÜYELERİNİN İSİMLERİ ŞÖYLE;

Birlik Encümen Üyeliği

Mehmet ERDOĞAN

Ekrem TEKÇE

Nevzat ORAL

Bütçe Plan Komisyonu

Hikmet ÖZTÜRK

Turan TOPAL

Hüseyin COŞKUN

Emin YAVUZ

Necdet BEKÇİ

Dış İlişkiler Komisyonu

Hikmet ÖZTÜRK

Ekrem TEKÇE

Hüseyin COŞKUN

Çevre Sağlığı ve Deniz Ürünleri Komisyonu

Cevdet BAYRAM

Hüseyin COŞKUN

Ramiz POLAT

İmar ve Hukuk Komisyonu

Banu ÇİÇEKLİ

Bülent TATAR

Nevzat ORAL

Ekrem TEKÇE

Necdet BEKÇİ 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.