Beykoz'dan işçilere 1 Mayıs mesajları

Beykoz'dan işçilere 1 Mayıs mesajları

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek 1 Mayıs İşçi Bayramı'nı kutladı.

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı 1 Mayıs İşçi Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesaj ile Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de İşçi Lokalinde belediye çalışanı işçilerle kahvaltıda bir araya gelerek bayramlarını kutladı. 

Kahvaltı programına Başkan Yücel Çelikbilek'in yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Muharrem Kaşıtoğlu, Salim Öztürk, Tacettin Aksu, Yakup Özbek, DİSK Genel İş Anadolu Yakası 2 No'lu Şube Başkanı Nevzat Karataş, işçi temsilcileri ve belediye işçileri katıldı.

Yücel Çelikbilek: İşçilerimizin hak ve hukuklarını gözetmeye çalıştık

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 1 Mayıs İşçi Bayramıyla ilgili olarak, “Bugün burada siz emektar işçilerimizle olmaktan gurur duyuyorum. Beykoz Belediyesi büyük bir ailedir. Memurundan işçisine her kademedeki çalışma arkadaşlarımızla, ekip ruhuyla güzel ilçemiz Beykoz'a hizmet etmekten büyük bir onur duyuyoruz. İşçilerimizle bugüne kadar hep barış ve kardeşlik içerisinde  bulunarak onların hak ve hukuklarını gözetmeye çalıştık. Hiçbir sınıf, parti ve inanç gözetmeksizin çalışan kardeşlerimiz arasında uyum sağlamış bir belediyeyiz. Bu duygu ve düşüncelerle 1 Mayıs İşçi Bayramı'nı kutlar, ülkemizde de barış ve huzur içerisinde geçmesini temenni ederim” dedi.

Ahmet Katırcı: 1 Mayıs hak arayışlarının simgesidir

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı da  1 Mayıs İşçi Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi; “Ekmeğini elleri ve yürekleriyle kazanan İşçi ve Emekçi kardeşlerimizin demokratik ve barışçı yollarla hak arayışlarının simgesidir 1 Mayıs...

Ülkemizin kalkınması, büyümesi, ilerlemesi ve hedeflerine ulaşmasında emek ve alın terleriyle önemli pay sahibi olan işçi ve emekçilerimize daha mutlu, sağlıklı ve güzel günler dileğiyle 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü kutluyorum

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.