Kas-Der anayasası yeniden düzenleniyor

Kas-Der anayasası yeniden düzenleniyor

Kas-Der Genel Merkez İstişare Kampı şube başkanlarının katılımıyla Şile'de gerçekleştirildi.

Kastamonulular Dayanışma Derneği (Kas-Der) Genel Merkezi şube başkanları ile Şile'de kampa girdi. Kas-Der Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık'ın da yer aldığı iki günlük istişare kampında yeni üyelik sistemi ve tüzük değişikliği tartışıldı.

Şile Resort Hotel'de gerçekleştirilen Kas-Der Genel Merkez İstişare Kampı'na Genel Başkan Orhan Gümüş başta olmak üzere genel başkan yardımcıları ve şube başkanları katıldı. İki gün süren kampta ilk olarak yeni üyelik sistemi (Kas-Der Üye Portalı) tanıtımı ve kısa eğitimi anlatıldı.

Kampın ikinci gününde Beykozlu olan Kas-Der Genel Başkan Yardımcısı ve Tüzük Komisyonu Başkanı Mimar Turgay Sucuoğlu tarafından şube başkanlarına tüzükte yapılması düşünülen değişiklikler anlatıldı. Günün şartlarına uygun hale getirilecek olan tüzük değişiklikleri gün boyunca madde madde tartışıldı. 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.