Başkan Çelikbilek 'Yerel Yönetimler' dersi verdi

Başkan Çelikbilek 'Yerel Yönetimler' dersi verdi

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek Kavacık Final İlkokulu öğrencilerine belediyeciliği anlattı.

Her Perşembe 09:00-12:00 saatleri arasında düzenlenen Halk Saati'nde ilçe sakinleriyle kucaklaşan, sorunlarını dinleyen ve taleplerini karşılayan Başkan Yücel Çelikbilek bu hafta 105 vatandaşla görüştü. Kavacık Final İlkokulu öğrencilerini de kabul eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek minik öğrencilere belediyeyi anlattı.

Okul Müdürü Mehmet Emin Bozkurt nezaretinde “Yerel Yönetimler” dersi için kapısını çalan Final Anaokulu öğrencilerini misafir eden Başkan Çelikbilek öğrencilere belediyeyi ve hizmetleri aktadır.

Belediyenin ilk vazifesinin halkın memnuniyetini tesis etmek olduğunu ifade eden Başkan Çelikbilek öğrencilerle belediyenin yapısı ve işleyişi hakkında sohbet etti.

Öğrencilerin merak ettikleri soruları yanıtlayan Başkan Çelikbilek minik konuklarına cam işi ürünler hediye etti ve fotoğraf çektirdi. 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.