Saadet Beykoz milli görüş sevdalılarını andı

Saadet Beykoz milli görüş sevdalılarını andı

Saadet Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı her yıl olduğu gibi bu yıl da ‘2017 Ahde Vefa Gecesi' düzenledi.

Saadet Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen programda “Milli Görüş” hareketinde şimdiye kadar görev alan isimlere plaket takdim edilirken, ahirete göç eden dava adamları da dualarla anıldı. Yaklaşık 15 yıldır sürdürülen gelenekte bu yıl eski ilçe başkanlarının da davet edildi.

Paşabahçe Arı Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen programa Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selman Esmerer, İl Disiplin Kurulu Üyesi Şahin Soylu, İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Hüsnü Kolcu, KAS- DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık, Beykoz Samsunlular Dernek Başkanı Ömer Altun, İHH Beykoz Şube  Başkanı Uğur Yoleri, Çubuklu Spor Kulübü Başkanı Coşkun Tosun ve Anadolu Gençlik Derneği Beykoz İlçe Başkanı Rıza Gik ile eski ilçe başkanları ve teşkilat mensupları katıldı.

Hafız Muhammed Barutçu'nun Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda eski ilçe başkanları geçmişte yaşadıkları anılarını paylaşırken, gösterilen ‘Ahde Vefa' isimli video da teşkilat mensuplarını geçmişe götürdü.

Şeref Kaçmaz: Bu gece milli görüş sevdalılarını anıyoruz

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz yapmış olduğu açılış konuşmasında “Yaklaşık 15 yıldır sürdürmekte olduğumuz ahde vefa gecemiz yeni neslin bilemeyeceği zorluklara göğüs gelen, imkansızlıklar içinde yeryüzünde hak ve adalet olsun diye mücadele eden ve bu mücadelesini sürdürürken de ahirete intikal eden milli görüş sevdalılarını anıldığı bir gece olarak tertip etmeye çalışıyoruz. Bu senede diğerlerinden farklı olarak milli görüş geleneğinde görev yapmış eski ilçe başkanlarımızı da davet ettik.” İfadelerini kullanarak siyasi konulara girmeyeceğini belirtip sözlerini sonlandırdı.

Selman Esmerer: 3. Dünya Savaşı'na doğru gidiliyor

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selman Esmerer de gecede yapmış olduğu konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Osmanlı İmparatorluğunu Siyonizm, küresel sermaye yıktı. Bunu başardılar ve İslam Dünyası tespihin taneleri gibi darmadağın oldu. Batı dünyaya hakim oldu ve müslüman ülkelere kan, gözyaşı geldi. Bankalar üzerinden faiz sitemi İle bütün dünyayı kontrol altına aldılar. Siyonizmi en iyi tanıtan Rahmetli Erbakan hoca bu sistemi çözmüştü.  4 kere partisi kapatıldı ve yargılandı. Hepsinde gerekçe olarak islami kuralları topluma uygulaması gösterildi. Şimdi bize düşen davamıza vefalı olmak ve Erbakan Hocamızın başlattığı küresel sermayeye karşı mücadelenin devamını getirmektir. Hocamız siyonizmin baş düşmanıydı. Müslümanların ilimde çok çalışması lazım. Aksi takdirde bu zulümler sona ermez.” Esmerer konuşmasının sonunda verdiği birkaç örnek ile 3. Dünya Savaşı'na doğru gidildiğini söyledi.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.