Beykoz'da pide fiyatı belli oldu

Beykoz'da pide fiyatı belli oldu

Önümüzdeki cumartesi günü başlayacak olan Ramazan ayı öncesinde Beykoz'da Ramazan pidesinin fiyatı belli oldu.

Önümüzdeki cumartesi günü başlayacak olan Ramazan ayı öncesinde Beykoz başta olmak üzere İstanbul'da pide fiyatları belli oldu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi şirketi Halk Ekmek ve Türkiye Fırıncılar Federasyonu'nun ardından İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği de (İSTESOB) pide fiyatlarını açıkladı.

İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nin (İSTESOB) kararına göre, İstanbul'da 350 gram sade pide 1 lira 80 kuruşa satılacak. Türkiye Fırıncılar Federasyonu ve İstanbul Halk Ekmek pide fiyatlarını dün açıklamıştı. İstanbul'da Halk Ekmek geçtiğimiz yıl olduğu gibi 350 gr pideyi, 85 kuruştan satma kararı almıştı. Türkiye Fırıncılar Federasyonu ise 300 gram pide için 2 liralık fiyat belirlemişti.

Beykoz'da 2 lira 50 kuruş

İSTESOB, İstanbul Halk Ekmek ve Türkiye Fırıncılar Federasyonu tarafından açıklanan fiyatların aksine Beykoz'da 350 gram pidenin 2 lira 50 kuruşa satılacağı öğrenildi

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.