Beykoz'da ramazanın ilk günü dolu dolu geçti

Beykoz'da ramazanın ilk günü dolu dolu geçti

Beykoz Belediyesi Ramazan Etkinlikleri kapsamındaŞehitler Meydanı'nda verilen ilk iftar ve sonrasında Serdar Tuncer konseri ile dolu dolu geçti.

Beykoz Belediyesi tarafından Ramazan Etkinlikleri kapsamında “Aşımıza Sevgi, Soframıza Muhabbet Katıyoruz” sloganıyla 15 Temmuz Şehitler Meydanı'nda verilen ilk iftarda binlerce ilçe sakini aynı sofrayı paylaşmanın bereketini ve mutluluğunu yaşadı. 

Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan iftar programına, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, danışmanlar ve birim müdürleri katılırken ilçe sakinleri de yoğun ilgi gösterdi.

İftara katılan konuklarına yemekleri bizzat ikram eden Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: “Bu sofralar sizlerin katılımıyla güzel oluyor. Bizler bunu geleneksel hale getirdik. İnşallah bundan sonra da bu sofralar hep kurulacak. Ramazanımız mübarek olsun, dualarımız, oruçlarımız kabul olsun. Sizin bize duyduğunuz güven ve desteklerinizle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ramazan Ayı'nın ülkemize, İslam Alemine mutluluk, huzur ve barış getirmesini diliyorum.” dedi.

İftar yemeği okunan duanın ardından son buldu.

Beykozlular Ramazan'ı Serdar Tuncer'in Şiirleriyle Karşıladı

Beykoz Belediyesinin Ramazan etkinlikleri kapsamında düzenlediği ilk programın konuğu şiirlerin usta sesi Serdar Tuncer oldu. Program Kur'an-ı Kerim tilavetiyle açılırken, büyük ilgiyle karşılanan Serdar Tuncer, Beykoz'da sevenleriyle buluştu.

Ramazan'ın manevi iklimine uygun şiirlerini sevenlerinin beğenisine sunan Serdar Tuncer, Beykozlulardan tam not aldı. En bilinen ilahilerle Ramazan'ı dolu dolu yaşayan vatandaşlar ünlü sanatçının şiirlerini canlı dinleme keyfini yaşadı. Sevilen sanatçının performansı ayakta alkışlandı.

Etkinlik alanında yapılan animasyon gösterilerinin ardından sahneye çıkan ve seçkin şiirleri seslendiren Serdar Tuncer'e izleyiciler de eşlik etti. Tuncer, Ramazan'ın manevi havasını doyasıya yaşatan programa ilgi gösteren Beykozlulara teşekkür etti.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.