Belediye personeli 'Gönül Sofrası'nda buluştu

Belediye personeli 'Gönül Sofrası'nda buluştu

Beykoz Belediyesi personeli sevgi ve bereket ayı Ramazan'da kurulan iftar sofrasında bir araya geldi.

Beykoz'da farklı noktalarda gerçekleştirilen ‘Sokak İftarları'nda ilçe sakinlerini ağırlayan Beykoz Belediyesi, çalışanlarını ‘Gönül Sofrası” iftarında buluşturdu.

İBB Koru Sosyal Tesisi'nde tertip edilen iftara AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcılar Salim Öztürk, Tacettin Aksu, Mahmut Gülbasar, Eyüp Salih Elmas ve Yakup Özbek,   belediye meclis üyeleri, başkan danışmanları, BEM-BİR-SEN 7 No'lu Şube Başkan Yardımcısı Bülent Yıldırım, birim müdürleri ve personel iştirak etti.

Salim Öztürk: “İftar sofralarıyla birlik ve beraberliğimizi pekiştiriyoruz”

İftara katılan personele Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in selam ve sevgilerini ileten Başkan Yardımcısı Salim Öztürk: “Beykoz Belediyesi kurulduğu günden bugüne sizin emeklerinizle geldi. Ramazan'ın ruhuna özel programlarla, mahallelerde verdiğimiz Sokak İftarlarıyla, Gönül Sofralarıyla, mahalle sakinlerini bir araya getirerek birlik ve beraberliğimizi pekiştiriyoruz. Beykoz Belediyesi olarak çok büyük bir aileyiz. Böyle güzel bir akşamda bizleri onurlandırdığınız için hepinize çok teşekkür ediyor, Ramazan Ayı'nızın ve içinde saklı olan Kadir Geceniz'in mübarek olmasını diliyorum.” dedi.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.