Mustafa Ceceli'nin eşi Beykoz'daki villasını satıyor

Mustafa Ceceli'nin eşi Beykoz'daki villasını satıyor

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik, Beykoz Kanlıca'da birlikte oturdukları villasını satılığa çıkardı.

Geçtiğimiz günlerde boşanan Mustafa Ceceli ve Sinem Gedik çifti gündemi bir hayli meşgul etmişti. Mustafa Ceceli'den boşanan Sinem Gedik ise ilk hamle geldi. Mustafa Ceceli boşanırken 3 milyon TL tazminatın yanı sıra Beykoz Kanlıca'daki villasını verdi. Sinem Gedik ise burada yaşamak istemediği için evi satılığa çıkardı. 

EVİN SATIŞ İLANI NİSAN AYINDA VERİLMİŞ

Emlak sitelerine verilen ilanda bir detay dikkat çekti. O detayda evin satışı için verilen ilanların nisan ayının ilk haftasında verildiği öğrenildi. 

1 MİLYON DOLAR İSTEDİ

Boşanmadan evi satışa çıkaran Sinem Gedik eşyaları farklı bir eve taşındı. Kanlıca'daki 4 katlı villa için 1 milyon 200 dolar istedi.

MUSTAFA CECELİ EVLENECEĞİNİ AÇIKLADI

Mustafa Ceceli, 9 yıllık eşi ve oğlunun annesi Sinem Gedik'ten geçtiğimiz hafta boşandı. Boşanmanın hemen ardından Selin İmer ile yaşadığı aşk ortaya çıktı. Basına yansıyan fotoğrafların ardından Miami'ye giden ünlü şarkıcı, sessizliğini bozdu ve  basın açıklaması ile bu aşkı doğruladı. Ceceli'nin açıklaması şöyle; 'Öncelikle bilinmesini isterim ki bu bizim hayatımız ve atacağımız adımlarla alakalı kimseden izin almaya gerek olduğunu düşünmüyoruz. Defalarca dile getirmeme rağmen hala anlamak istemeyenlere bir kez daha hatırlatayım; Ahmed Hulusi bir şeyh değildir, cemaati yoktur, kimsenin hayatına karışmaz. Dolayısıyla 'birlikte yanına gitmişler' benzeri, iftiralara şaşırıyoruz. Şu anda ben Amerika'dayım Selin ise İstanbul'da. Aldığımız ortak kararı sizlerle de paylaşmak isteriz. Dönünce evleneceğiz.'

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ YAĞDI

Ceceli'nin dün Selin İmer ile evleneceğini duyurmasından sonra sanatçının fan'larından tepki yağdı. Kendilerine 'cecelist' adını veren hayranları Mustafa Ceceli hakkında sosyal medyada binlerce yorum yaptı. 12 saatte 20 bin tweet atıldı ve Ceceli Twitter'da TT oldu.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.