Beykoz – Üsküdar seferleri Pazartesi başlıyor

Beykoz – Üsküdar seferleri Pazartesi başlıyor

İstanbul'da Şehir Hatları, 5 Haziran Pazartesi gününden itibaren Beykoz – Üsküdar seferlerine başlıyor.

Yaz mevsiminin yoğunluğu dikkate alınarak düzenlenen yeni sefer tarifesi, 5 Haziran'dan itibaren hizmete girecek. Yeni tarife ile birlikte bazı hatlarda sefer artışına gidilirken, başta Beykoz – Üsküdar arası olmak üzere dört yeni hat ve yenilenen iskelelerle yolcularına dopdolu bir yaz tarifesi seçeneği sunuyor.

Şehir Hatlarından yapılan açıklamaya göre, yaz sezonuna göre düzenlenen seferler 5 Haziran-17 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak. Yaz mevsiminin yoğunluğu dikkate alınarak düzenlenen vapur hatları yeni seferlerle güçlendirildi.

İstinye-Çubuklu arabalı vapur seferleri

Asya-Avrupa geçişlerini denizden 8 dakikaya indiren İstinye-Çubuklu arabalı vapur seferleri iki yaka arasında hafta içi ve cumartesi günleri 86, pazar ve tatil günleri karşılıklı 74 seferle yolcularına süre ve fiyat avantajı sağlamaya devam edecek.

Sarıyer-Rumeli Kavağı-Anadolu Kavağı seferleri 12 Haziran-27 Ağustos tarihleri arasında İstanbul'un sayfiye yerlerinden Poyraz'a kadar uzatıldı. Sedef Adası seferleri de her gün Bostancı'dan Büyükada'da ücretsiz aktarmalı olarak 2 gidiş-2 dönüş şeklinde yaz boyunca uygulanacak.

Bostancı'dan Anadolu Kavağı'na 'Mehtap Turları'

Yaz sezonuyla Boğaziçi turlarından 'Nostaljik Tur' her gün 10.35 ve 13.35'te, 'Kısa Boğaz Turu' 14.30 Eminönü'nden hareket edecek. Şehir Hatlarının bir klasiği haline gelen yaz akşamlarının nostaljik keyfi 'Mehtap Turları' da 10 Haziran-16 Eylül tarihleri arasında her cumartesi Bostancı'dan Anadolu Kavağı'na uzanan turlarla başlayacak.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.