Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlamaları Beykoz'dan başladı

Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlamaları Beykoz'dan başladı

Spor Toto Süper Lig 2016-17 sezonunun şampiyonu Beşiktaş, kutlamalara Beykoz'dan başladı. 

Spor Toto Süper Lig 2016-17 sezonu şampiyonluğu kutlama programı çerçevesinde Beşiktaşlı kafileyi taşıyan teknek Beykoz Anadolu Hisarı önünden hareket etti. Taraftarların tekneleri de kafileyi takibe alınca İstanbul Boğazı'nda muhteşem görüntüler ortaya çıktı. Kafile Dolmabahçe'ye vardı.

Spor Toto Süper Lig şampiyonu Beşiktaş takımı, İstanbul Boğazı'ndaki kutlamalara başladı. Nevzat Demir Tesisleri'nde toplanan futbolcular, oradan Anadolu Hisarı'na geçtiler. Küçüksu İskelesi'nden teknelere binen Siyah-Beyazlı oyunculara taraftarlar da başka teknelerle eşlik etti. 3.yıldızı kutlayan Beşiktaş takımını takip eden taraftarlar meşaleler, bayraklar ve tezahüratlarla İstanbul Boğazını adeta Siyah-Beyaza boyadı.

Boğazı geçerek Dolmabahçe'ye gelen olan ve yaklaşık 300 tekneden oluşan Beşiktaş kafilesi buradan üstü açık otobüs ile Vodafone Stadı'na doğru hareket etti.

KARŞILIKLI TEZAHÜRAT

Vodafone Park kale arkasında müzenin üst kısmında kurulan platformda Beşiktaşlı futbolcular taraftarı selamlayacaklar. İlk olarak 1 saate yakın süren tekne turunun ardından futbolcular üstü açık otobüste stada ilerlediler. Burada siyah-beyazlı taraftarlar takımlarına coşkulu bir karşılama yaptı.

ORMAN'DAN GÜNEŞ TEZAHÜRATI

Futbolcular stada girmeden önce stat önünde bekleyen on binlerce taraftara takdim edildi, ardında da futbolcular ile taraftarlar karşılıkla tezahürat yaptılar. Başkan Fikret Orman'ın mikrofonu eline alıp taraftarlarla birlikte Şenol Güneş tezahüratına katılması da dikkatlerden kaçmadı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.