Ensar Beykoz ramazan sevincini çocuklarla paylaştı

Ensar Beykoz ramazan sevincini çocuklarla paylaştı

Ensar Vakfı Beykoz Şubesi üyeleri, Galip Öztürk Sevgi Evleri'nde yaşayan çocuklar ile Ramazan ayının sevincini paylaştı.

Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağlı olarak Beykoz Cumhuriyet Köyü'nde hizmet veren Galip Öztürk Sevgi Evleri'nde yaşayan çocuklar, Ensar Vakfı Beykoz Hanımlar Komisyonu tarafından verilen iftar yemeğinde Ramazan'ın sevincini yaşadı. 

Cumhuriyet Köy Galip Öztürk Sevgi Evi'nin bahçesinde gerçekleştirilen ve Sevgi Evi'nde kalan çocuklar ile Türker İnanoğlu Ortaokulu öğrencilerinin buluştuğu ‘Çocuk İftarı'na Ensar Vakfı Beykoz Şube Başkanı Deniz Soytemiz ve Hanımlar Komisyonu üyeleri ile vakfın birçok yöneticisi katıldı.

İftar yemeği öncesi çocuklar Hacivat-Karagöz gösterisi ve eski sokak oyunlarıyla doyasıya eğlendiler. Program sonunda çocuklara günün anısına 15 Temmuz'u anlatan “Uzun Aslan” isimli hikaye kitabı da hediye edildi.

Ensar Vakfı Beykoz Şubesi çocuk iftarlarının yanı sıra ramazan ayının hemen başında ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere 150 koli erzak dağıtımı da gerçekleştirdi.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.