CHP Beykoz Çiğdem'de sokak iftarı kurdu

CHP Beykoz Çiğdem'de sokak iftarı kurdu

CHP Beykoz İlçe Örgütü, düzenlediği sokak iftarı ile yüzlerce vatandaşı bir araya getirdi. 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz İlçe Örgütü, Ramazan ayının manevi iklimini sokak iftarında vatandaşlarla birlikte yaşadı. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Çiğdem Mahalle Meydanı Sokak İftarı bu yıl CHP parti üyesi Kubilay Ulu'nun katkıları ile gerçekleştirildi.

Çiğdem Mahallesi meydanında düzenlenen sokak iftarına CHP Beykoz İlçe Başkan Mahir başta olmak ilçe yöneticileri, kadın, gençlik kolları mensupları ve meclis üyeleri ile mahalle sakinleri yoğun bir ilgi gösterdi.

Bir tas çorbayı paylaşmak istedik

İftar sonrası kısa bir konuşma yapan İlçe Başkan Mahir Taştan, 'Ramazanın bereketini hissettirmek için düzenlediğimiz bir programdı. Yoksa herkes evinde bir tas çorbasını içebiliyordu. Bir arada, birlik içerisinde bir tas çorbayı paylaşabilmenin tadını yaşayalım istedik, bütün vatandaşlarımıza hayırlı olur inşallah. Bütün vatandaşlarımıza huzur içerisinde bir ramazan ayı ve akabinde bayram geçirmelerini temenni ederim' diyerek iftar yemeğine katkıları dolayısıyla CHP parti üyesi Kubilay Ulu'ya teşekkür etti.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.