Beykoz'da asayiş ve narkotik uygulaması

Beykoz'da asayiş ve narkotik uygulaması

Beykoz'da 100 polisin katılımıyla gerçekleştirilen uygulamada, metruk binalar ile umuma açık yerlerde arama yapıldı.

Beykoz'da,100 polisin katılımıyla asayiş ve narkotik uygulaması gerçekleştirildi. Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen uygulama kapsamında, mahalle aralarında uyuşturucu satıcılarının yakalanması için metruk binalar ve umuma açık yerlerde arama yapıldı.

Polis ekipleri, şüpheli görülen kişilerin üstünü arayarak, kimlik kontrolü de yaptı. Uygulamaya, Özel Harekat Şube ve Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri de destek verdi. Uygulamada 215 araç ve 22 motosiklet kontrol edilirken, 14 kıraathane ve 4 metruk binada arama gerçekleştirildi. Ayrıca 784 kişi ile ilgili Genel Bilgi Taraması (GBT) yapıldı.

Trafik ve asayiş ekiplerince gerçekleştirilen yol uygulamasında ise araçlar durdurularak kontrol edildi. Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, evraklarında eksiklik bulunan araç sürücülerine ceza işlemi uyguladı.

Uygulama sonucunda, 3 ruhsatsız tabanca ele geçirilirken, çeşitli suçlardan aranan 2 şahıs yakalandı. Ayrıca yoklama kaçağı olan 2 kişiye de işlem yapıldı. Beş araç trafikten men edilirken, evraklarında eksik bulunan araçlara toplam 14 bin lira ceza kesildi.

 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.