Anadoluhisarı kulübü yerle bir oldu!

Anadoluhisarı kulübü yerle bir oldu!

Anadolu Hisarı İdman Yurdu Spor Kulübü binası sabahın erken saatlerinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından yıkıldı.

Sabahın erken saatinde çevik kuvvet ve zabıtalarla geniş güvenlik önemli alan Büyükşehir Belediyesi ekipleri bir saatte yönetim binasını ve yanındaki halısahayı, parkı ve Atatürk yerle bir ettiler.

Yıllardır Marmara Üniversitesi yetkilileri ile itilaflı durumda olan Anadolu Hisarı İdman Yurdu Spor Kulübü, son bir yılda geliştirdiği ilişkilerle üniversitenin tüm imkânlarını kullanabiliyordu. Her şey normal seyrinde giderken birden bire böyle bir yıkımın gerçekleştirilmesi kafalarda soru işaretlerine neden oldu.

Beykoz Kaymakamlığı, Beykoz Emniyet Müdürlüğü, sivil toplum kuruluşları, Muhtarlar ve birçok kanaat önderi, çocukların kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak için yoğun çaba gösterirken böyle bir yıkımın gerçekleştirilmesi tepkilere neden oldu.

Önümüzdeki sezon 100. yılını kutlamaya hazırlanan yeşil beyazlıların, yaşanan bu kötü tablodan sonra heveslerinin iyice kaçtığını gözlemlendi. Yüz yıllık bir değeri yerle bir eden yetkilileri kınayan Hisar halkı, 'çocuklarımızı spordan uzaklaştırıp uyuşturucuya doğru itiyorlar' diyerek fikir birliğinde bulundular.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.