Kahramanları Beykoz'da 15 Temmuz'u anlatacak

Kahramanları Beykoz'da 15 Temmuz'u anlatacak

Türk demokrasi tarihinin kara gecesi 15 Temmuz hain darbe girişiminin 1. yıl dönümü etkinliklerinde, darbeye darbe vuran kahramanlar yaşadıklarını Beykozlular için anlatacak.  

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Beykoz Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen “İçimizdeki Kahramanlar 15 Temmuz Gecesini Anlatıyorlar” etkinliğinde, 15 Temmuz Gecesi sergilenen destansı direniş bir kez daha hatırlanacak.

Moderatörlüğünü Sakarya Fırat dizisi oyuncusu İsmail Hakkı'nın yapacağı etkinlikte gazilerden Rukiye Dağ, İsmail Sarıgül ve Yasin Çetinkaya Beykozlularla buluşacak.  

Programda, ayrıca 'Yetenek Sizsiniz' yarışmasında dereceye giren kum sanatçısı Veysel Çelikdemir de kum sanatıyla 15 Temmuz Gecesi'ni tasvir edecek.

15 Temmuz şehitlerinin anılacağı, ihanetlerin lanetleneceği, milletin destansı direnişinin hatırlanacağı buluşmaya siz değerli basın mensuplarını da bekleriz.

Tarih: 8 Temmuz 2017 Cumartesi

Saat: 19:30

Yer: 15 Temmuz Şehitler Meydanı (Eski Beykoz Belediyesi Meydanı)

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.