Duyarlı Beykoz halkını cenaze namazına davet ediyorum

Duyarlı Beykoz halkını cenaze namazına davet ediyorum

Ensar Vakfı Beykoz Şube Başkanı Deniz Soytemiz, duyarlı Beykoz halkını cenaze namazına davet etti.

Sakarya'nın Kaynarca ilçesi Birlik Mahallesi'nde 9 aylık hamile Emani Al-Rahmun (20) ve 10 aylık bebeği Halaf Al-Rahmun, Birol Karacal ve Cemal Bay isimli şahıslar tarafından kaçırılmış, kaçırıldıktan sonra tecavüz edilmiş sonrasında ise başına taş ile vurularak öldürülmüştü.

Ensar Vakfı Beykoz Şube Başkanı Deniz Soytemiz, duyarlı Beykoz halkını bugün Sakarya'nın Kaynarca ilçesinde tecavüz edildikten sonra başına taşla vurularak öldürülen Suriyeli hamile kadın ve 10 aylık bebeğinin cenazesine davet etti.

Şube Başkanı Deniz Soytemiz yapmış olduğu açıklamada “Sakarya'da karnındaki dokuz aylık bebeği ve 10 aylık çocuğu ile vahşice katledilen Emani Arrahman'ı rahmetle anıyor ve dua ediyoruz. Tüm duyarlı halkımızı da bugün Sakarya Orhan Camii'nde kılınacak olan cenaze namazına davet ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.