Beykoz sahillerinde şoke eden görüntü! VİDEO

Beykoz sahillerinde şoke eden görüntü! VİDEO

Sabah saatlerinden itibaren etkili olan sağanak yağış nedeniyle denize karışan sel suyu Beykoz sahillerinde şaşırtan görüntülere sahne oldu.

İstanbul Boğazı'nda sabah saatlerinden itibaren etkili olan sağanak yağış nedeniyle denize karışan sel suyu Beykoz sahillerinde şaşırtan görüntülere sahne oldu. Dün gece başlayan ve sabah saatlerinde şiddetini artıran yağmur, başta Beykoz olmak üzere İstanbullulara zor anlar yaşattı. Yollarda biriken sular trafiğin sıkışmasına neden olurken, toplu taşımada da aksamalar meydana geldi. Şiddetli yağış nedeniyle İstanbul Boğazı'nda denize karışan sel suyu şaşırtan görüntülere sahne oldu.

BEYKOZ SAHİLLERİ ÇAMUR RENGİNE DÖNDÜ

Son yılların en etkili yağışı İstanbul Boğazı'nı da etkiledi. Derelerden ve kıyıdan İstanbul Boğazı'na çamur aktı. Boğazın Beykoz kıyısından çekilip sosyal medyada paylaşılan görüntü de denizin çamur rengine büründüğü görülüyor. 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.