Çavuşbaşı'ndan Türk Kızılayı'na 102 ünite kan

Çavuşbaşı'ndan Türk Kızılayı'na 102 ünite kan

Türk Kızılayı Beykoz Şubesi ve Çavuşbaşı Trabzonlular Derneği iş Birliği ile ‘Kan Ver Hayat Bul' kampanyası oldukça başarılı geçti.

Türk Kızılayı Beykoz Şubesi ve Çavuşbaşı Trabzonlular Derneği iş Birliği ile ‘Kan Ver Hayat Bul' kampanyası oldukça başarılı geçti. Gün boyu süren kan bağışında 102 ünite kan toplanırken, kampanyada Trabzonlular Dernek Başkanı Sami Şahin ve ekibi yoğun çalışma gösterdi. Aynı zamanda Merkez Çiftlik Muhtarı Hayretin Şenol, Baklacı Muhtarı Mustafa Yıldırım, Çengeldere Muhtarı Şaban Öztürk Hem kan verdiler hem kampanyayı desteklediler.

Çavuşbaşı merkezde gerçekleştirilen kan bağışına Çiftlik Cami imamı ve cemati de yoğun ilgi gösterdi. Beykoz Kızılay Beykoz Şubesi Başkan Yardımcısı İdris Kurt ve Zeynep Kamil Kan Merkezi Beykoz Sorumlusu Tefik Kızgın kapanya da sonuna kadar takip ederek memnuniyetini dile getirdi.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.