Beykoz tapu personeli büyük vurgunu önledi

Beykoz tapu personeli büyük vurgunu önledi

Beykoz'da değerli bir arsayı sahte kimlikle satmaya çalışan dolandırıcı suçüstü yakalandı.

Beykoz'da değerli bir arsayı sahte kimlikle satmaya çalışan dolandırıcı Beykoz Tapu Müdürlüğü personelinin dikkati sayesinde suçüstü yakalandı.

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, dikkatleri sayesinde sahtekarlık olayını önleyen Beykoz Tapu Müdürü Teyfik Palabıyık, müdür yardımcıları Aysun Öztürk ve Muharrem Usta ile Bilgisayar İşletmeni Erdal Konar'a ‘Başarı Belgesi' verdi.

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı yapmış olduğu açıklamada “Tapu Müdürlüğü personelimizin dikkati sayesinde dolandırıcılık olayı ortaya çıkarıldı. Böylece hem vatandaşın mağduriyeti hem de devletin zarar görmesi engellenmiş oldu. Kamu da çalışanlar için bir örnek olması açısından bugün arkadaşlarımızı kamuoyunun önünde ödüllendirilmesini istedik. Ayrıca dolandırıcıların Beykoz'da bu tür sahtekarlıklara tenezzül etmesi halinde sonuçlarını görmelerini istedik.” diyerek tapu müdürlüğü personelini tebrik etti.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.