Beykoz'da vatandaşların çözüm adresi 'Halk Saati'

Beykoz'da vatandaşların çözüm adresi 'Halk Saati'

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in ilçe sakinlerinin istek, şikâyet ve önerilerini bire bir dinlediği Halk Saati bu hafta da vatandaşların çözüm adresi oldu.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in ilçe sakinlerinin istek, şikâyet ve önerilerini bire bir dinlediği Halk Saati bu hafta da vatandaşların çözüm adresi oldu. BEDES öğrencilerini de ağırlayan Başkan Çelikbilek minik ilçe sakinlerine oyuncak hediye etti.  

Her Perşembe 09:00-12:00 saatleri arasında düzenlenen Halk Saati'nde vatandaşlar Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'le randevu almadan görüşüyor. Resepsiyon servisinde görevli personel tarafından karşılanan vatandaşlar çay ve kurabiye ikramıyla ağırlanıyor.  

Beykoz Belediyesi'nin vatandaş memnuniyetini tesis için başlattığı uygulamada ilçe sakinleri sosyal yardımdan eğitime, imardan iş taleplerine kadar her türlü konuyu Başkan Çelikbilek'e iletme imkânı buluyor.

Vatandaşları tek tek dinleyen ve isteklerine çözüm bulan Başkan Çelikbilek taleplerin karşılanması için gerekli talimatları veriyor. 

BEDES'li Öğrencilerden Başkan Çelikbilek'e davet

Beykoz Eğitime Destek Derneği (BEDES) öğrencileri Halk Saati'ne gelerek yaz okulu kapanış etkinliği için Başkan Çelikbilek'e davetiyelerini takdim etti.

Minik öğrencileri başarılı yaz etkinlikleri dolayısıyla kutlayan Başkan Çelikbilek, küçük ziyaretçilerine çikolata ikram etti ve oyuncak verdi.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.