Beykoz Kanlıca'da hırsızlığın yeni çeşidi

Beykoz Kanlıca'da hırsızlığın yeni çeşidi

Beykoz Kanlıca'da son dönemde evlere dadanan hırsızlığa bir yenisi daha eklendi. Hırsızlar yol üzerindeki mazgal demirlerini çaldı.

Kanlıca'da son dönemlerde evlerde yaşanan hırsızlığa bir yenisi daha eklenerek yağmur suları nedeniyle belediye tarafından yol üzerine konulan mazgal demirleri hırsız yada hırsızlar tarafından çalındı.

Hırsızlık olayı Beykoz'un Kanlıca Mahallesi'nde gerçekleşti. Hırsızlık olayının gece saatlerinde gerçekleşmiş olabileceği belirtilirken, durum sürücüler için büyük tehlike yaratıyor. Yolda kendilerince önlem alan mahalle sakinleri, çalınan mazgalların yenisinin yerine yerleştirilmesi için yetkililerin bir an önce harekete geçmesini istiyor.

Geçtiğimiz haftalarda usta sanatçı Bülent Ortaçgil'in Kanlıca'da ki evine giren üç hırsızın fotoğrafları sokaklara asılmıştı. Üç hırsızın güvenlik kamerasındaki görüntülerini kağıda bastıran ünlü müzik adamı, 'Mahallemizin hırsız zanlıları' yazısını hem evinin kapısına, hem de sokaklara asmıştı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.