Deniz Baykal'dan Beykoz'a çat kapı ziyaret

Deniz Baykal'dan Beykoz'a çat kapı ziyaret

CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal Beykoz İlçe Örgütü'nü ziyaret etti.

Antalyalı bir ailenin nikah daveti üzerine Beykoz'a gelen CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, öncesinde çat kapı CHP Beykoz İlçe Başkanlığını ziyaret ederek kongre gündemli örgüt toplantısına katıldı.

CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal Kavacık'da bulunan CHP Beykoz İlçe Örgütü'nü ziyaret etti. İlçe Başkanı Mahir Taştan ve yöneticiler tarafından karşılanan Baykal, kongre gündemli toplanan örgüt üyeleri ile sohbet etti.

Basına kapalı gerçekleştirilen toplantıda örgüt üyeler ile tecrübe ve fikirlerini paylaşan Deniz Baykal'ın Beykoz'a değer verdiği ve ilerleyen zamanlarda istenirse Beykoz'da kapalı veya acık alanda programlar yapabileceğini ifade ettiği öğrenildi.

Baykal daha sonra damadın Antalyalı olduğu öğrenilen parti üyesi Nurten ve Hüseyin Arıkan çiftinin kızları Zeynep Seda Arıkan'ın nikahına katılarak şahitlik yaptı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.