Muharrem Kaşıtoğlu'na imalı cevap 'Ağla Beykoz Ağla'

Muharrem Kaşıtoğlu'na imalı cevap 'Ağla Beykoz Ağla'

Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu'nun “Ağla gariban hentbol camiası ağla” sözlerine Beykoz 1908 Başkanı Zeki Aksu imalı cevap verdi.

Beykoz 1908 Kulüp Başkanı Zeki Aksu, Beşiktaş Erkek Hentbol Takımı'nın şampiyonlar ligi maçını İstanbul'da uygun salon olmadığı için Kocaeli'nde oynayacak olmasını “Ağla gariban hentbol camiası ağla” sözleriyle eleştiren Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu'na imalı bir cevap verdi.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı ve Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu'nun twitter hesabından yaptığı “20 milyonluk Mega İstanbul'da uygun salon olmadığı için @BJKHentbol Ş.Ligi müsabakasını Kocaeli'de oynuyor. Ağla gariban hentbol camiası ağla” sözleri Beykoz 1908 Kulüp Başkanı Zeki Aksu'nun tepkisini çekti.

Sosyal medya hesabından “Ağla Beykoz Ağla” başlığıyla cevap veren Aksu “300.000 nüfuslu, İstanbul'un en güzel ilçesi ve hazine toprağı bakımından otuz dokuz ilçe içerisinde ikinci olan Beykoz'un basketbol takımı idmanlarını yapacağı ve maçlarını oynayacağı kapalı spor salonu bulamıyor. İlçenin tek salonu olan Recep Şahin Köktürk salonu tamir parası çok tutuyor diye İstanbul Büyükşehir Belediyesine devredildi. Sözde kasamızda para çok, harcayacak yer bulamıyoruz diyenler umarım ne demek istediğimizi anlarlar...” ifadelerini kullandı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.