Beykoz'da 'uyuşturucuya hayır' diyerek reklamını yapıyoruz!

Beykoz'da 'uyuşturucuya hayır' diyerek reklamını yapıyoruz!

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Beykoz Temsilciliği, yeniden yapılanma sürecinde ilçenin belirli kesimleriyle bir araya gelmeye devam ediyor.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Beykoz İlçe Temsilciliği, Ağustos ayından itibaren başlattığı yeniden yapılanma sürecinde ilçenin farklı ve önde gelen kesimleriyle istişare ederek, güçlü bir ekip kurmayı hedefliyor.

Yaklaşık iki saat süren toplantıda TÜGVA Beykoz Temsilcisi Ekrem Tuncer, 'Bizim görevimiz, yeri geldiğinde gençlerinizin streslerini atacakları, yeri geldiğinde enerjilerini boşaltacakları gençlik merkezlerini açmaktır' dedi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Müşaviri Muharrem Ergül, Kararmaz Kalıp Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Salim Kararmaz, İş adamı Mahmut Dönmez, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Kasap, Beykoz Giresunlular Dernek Başkanı Ali Bilir, Meclis Üyesi Emin Yavuz, Beykoz Rizeliler Dernek Başkanı Mikail Akyıldız gibi isimlerle bir araya gelen İlçe Temsilcisi Ekrem Tuncer, yeniden yapılanma süreci sonrasında destek istedi.

-'...binlercesi bu belaya bulaşmış durumda'

Karşılıklı sohbet şeklinde devam eden toplantıda Tuncer, 'Beykoz'da daha geçtiğimiz hafta üç gencimizi uyuşturucu sebebiyle toprağa verdik. Daha binlercesi bu belaya bulaşmış durumda. Önemli olan yavrularımızın bu ve benzeri alışkanlıkları edinmesini engellemek. Onlara beceri ve yeteneklerini ortaya koyabilecekleri mekanlar tahsis edip, kendilerini geliştirme imkanını sağlamak hepimizin görevidir' ifadelerini kullandı.

-'İmkanlarımız var değerlendiremiyoruz'

Beykoz'da son günlerde başlatılan cezaların artırılmasına dönük imza kampanyası emniyetin elini güçlendirmekten öteye gitmeyeceğini dile getiren İlçe Temsilcisi Ekrem Tuncer, 'Tabii cezalar artırılmalıdır. Ama her yerde 'uyuşturucuya hayır' diyerek resmen bu maddelerin reklamını yapıyoruz. Mahallede torbacı diye tabir edilen kişiler bu pankartları önce asıyor, sonra yine bu pankartların önünde zehir tacirliği yapıyor. Bizim görevimiz, yeri geldiğinde gençlerinizin streslerini atacakları, yeri geldiğinde enerjilerini boşaltacakları gençlik merkezlerini açmaktır. İmkanlarımız var ama bunları biz değerlendiremiyoruz' şeklinde konuştu.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.